Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Sklep aqva-light.pl

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
stefan_p

Male Liczba postów : 9

PisanieTemat: Sklep aqva-light.pl   Czw 09 Lut 2012, 09:05

Ponieważ dosłownie kilka dni temu padł mi statecznik elektroniczny musiałem znaleźć szybko jakiś zamiennik starego (miałem model firmy Hailea, który był fabrycznie montowany w pokrywie, którą posiadam). Znalazłem takowy w sklepie Rośliny Akwariowe.pl, jednak ze względu na moim zdaniem wysokie ceny oraz gigantyczny czas oczekiwania na dostawy od nich (podczas mojego ostatniego zamówienia na dostawę czekałem ponad 2 tygodnie, dodatkowo miesiąc na dosyłkę brakującego towaru) postanowiłem dokonać zakupu w sklepie aqva-light.pl. Znalazłem wcześniej kilka pozytywnych opinii na ich temat i okazały się one prawdziwe.

Zamówiłem statecznik Statecznik VS Elxs 124 firmy VosslohSchwabe oraz świetlówkę Aqua Medic Ocean White 24W 10000K z trzonkiem 2G11. Towar zamówiłem w poniedziałek rano, we wtorek o godz. 9:30 paczka była u mnie. Towar jechał kurierem a pieniądze przelałem dopiero we wtorek. Także szczerze polecam ten sklep jeżeli potrzebujecie akcesoriów oświetleniowych.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Topielec
Admin

Male Liczba postów : 344

PisanieTemat: Re: Sklep aqva-light.pl   Czw 09 Lut 2012, 10:35

Również potwierdzam wysoki poziom sklepu Smile Jeśli chodzi o oświetlenie do akwarium, to są najlepsi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mateusz89

Male Liczba postów : 731

PisanieTemat: Re: Sklep aqva-light.pl   Czw 09 Lut 2012, 11:30

Również wielokrotnie robiłem tam zakupy i zawsze poziom obsługi był najwyższy. Ceny też mają rozsądne. No i największy wybór.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
knudson

Male Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: Sklep aqva-light.pl   Nie 08 Lip 2012, 19:30

Składam w tym sklepie zamówienie (lampy + t5) - jeśli ktoś chce się dołączyć to czekam do wtorku, 10.07 do godz. 19.00.

----------
240l - Pundamilia nyererei Makobe Island
500l - Lipochromis sp. "Matumbi hunter" + Astareochromis alluaudi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
w-2

Male Liczba postów : 142

PisanieTemat: Re: Sklep aqva-light.pl   Pon 09 Lip 2012, 14:28

Podpisuję się 4 rękami;) pod działalnością handlową tego sklepu, lepszego nie znam, co już gdzieś chyba pisałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Sklep aqva-light.pl   

Powrót do góry Go down

Sklep aqva-light.pl
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1