Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mateusz89

Male Liczba postów : 731

PisanieTemat: X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna   Nie 01 Mar 2015, 17:56

Witajcie jak dyskutowaliśmy w wątku integracja
zapraszamy wszystkich bez wyjątków na X Jubileuszową Opolską Integrację Akwarystyczną!

Spotkanie odbędzie się w piątek 06.03.2015 o godzinie 18.00 w Pubie La Siesta, Opole ul. Wiejska 31.

Na integracji odbędzie się również konkurs zorganizowany przez firmę Bolbitis z Gogolina.

Główną nagrodą jest zestaw kamieni Gray Stone i korzeni Red Wood pokazany na poniższych zdjęciach (korzenie i kamienie zostały na szybko ułożone w akwarium 80x40x40):

Drugą nagrodą jest najwyższej jakości pokarm mrożony firmy Ocean Nutrition w opakowaniu 432g do wyboru Artemia, Mysis, Kryll, Marine-mix.

Trzecią nagrodą jest butelka bakterii probiotycznych firmy Aquaforest. Bakterie te doskonale zbijają azotany i fosforany zarówno w akwariach morskich jak i słodkowodnych.

W imieniu wszystkich organizatorów zapraszamy!

Na spotkanie zapisali się już:

1. Macioch
2. Adamos
3. Mateusz89
4. Agnieszka

Ostatnio zmieniony przez Mateusz89 dnia Pią 06 Mar 2015, 14:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
macioch

Male Liczba postów : 141

PisanieTemat: Re: X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna   Nie 01 Mar 2015, 17:59

I proponuje aby kolejne osoby kopiowały liste zapisanych i dopisywały na końcu siebie żeby to przejrzyściej wyglądało
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
knudson

Male Liczba postów : 365

PisanieTemat: Re: X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna   Sro 04 Mar 2015, 18:20

1. Macioch
2. Adamos
3. Mateusz89
4. Agnieszka
5. Knudson

----------
240l - Pundamilia nyererei Makobe Island
500l - Lipochromis sp. "Matumbi hunter" + Astareochromis alluaudi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Adamos

Liczba postów : 34

PisanieTemat: Re: X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna   Czw 05 Mar 2015, 11:02

Witam!
Stolik zarezerwowany od 18.00. Żadnego hasła ani nazwiska nie podawałem przy barze, więc, kto pierwszy ten pyta o rezerwację na 10 osób:) Ja powinienem być punktualnie. Do zobaczenia jutro.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
apri cort

Liczba postów : 210

PisanieTemat: Re: X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna   Czw 05 Mar 2015, 18:37

Bawcie się dobrze i wypijcie moje zdrowie! Ja niestety mam babysitting...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mateusz89

Male Liczba postów : 731

PisanieTemat: Re: X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna   Pią 06 Mar 2015, 10:29

Przypominam o dzisiejszym spotkaniu, osoby obawiające się zbyt niskiej frekwencji zapewniam, że kilku nieudzielających się na pewno się jeszcze pojawi.

Co do nagród to daję możliwość wymiany na coś innego, jeżeli coś komuś nie podpasuje. Nie ma możliwości odebrania ich w gotówce Smile.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna   

Powrót do góry Go down

X Jublieuszowa Opolska Integracja Akwarystyczna
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1