Forum zrzeszające posiadaczy akwariów z nieco zaniedbanego pod względem tego hobby województwa opolskiego. Czas to zmienić!

IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

Share | 

Keyboard

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
martin1403

Male Liczba postów : 225

PisanieTemat: Keyboard   Sob 15 Mar 2014, 21:20

Mam pytanie (szczególnie do muzyków )poleci mi ktoś jakiś keyboard taki na początek nauki (znam podstawy grałem na takim małym 3 oktawy a poza tym trąbka).Taki nie za drogi a w miarę dobry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
w-2

Male Liczba postów : 142

PisanieTemat: Re: Keyboard   Nie 16 Mar 2014, 10:14

Zależy jaki masz budżet ale na początek poszukaj jakiejś starszej przechodzonej Yamahy np psr 630, to był mój pierwszy poważniejszy keyboard. Ma polifonię 34 tak że przy akordowym graniu wszystko wybrzmi, posiada sekwenser na którym stworzysz piosenkę ścieżka po scieżce, posiada mozliwośc budowy podkładów od zera (to wyższa szkoła jazdy), posiada banki pamięci i co najważniejsze ma dynamiczną klawiaturę. Myślę że do 1000zł znajdziesz na allegro a na początku i tak jego funkcji nie wykorzystasz wszystkich. Jesli chcesz coś nowego to wystrzegaj się casio itp dziadostwa, celuj w yamahę, roland. I jeszcze jedna rada jeśli się tym naprawdę interesujesz warto kupić coś na wyrost bo szybko stwierdzisz że masz ograniczone możliwości. Jak masz więcej pytań, pomogę, 20 lat w zawodzie;)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
martin1403

Male Liczba postów : 225

PisanieTemat: Re: Keyboard   Nie 16 Mar 2014, 15:57

Udało mi się po znajomości kupić  Yamaha PSR-225GM  za całkiem niezłą sumę od początku myslałem o tej firmie całkiem dobra z instrumentami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Keyboard   

Powrót do góry Go down

Keyboard
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1